Unomi Connect (1.0.1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Version
uk: Версія

en: Date
uk: Дата

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Conditions
uk: Умови

en: Details
uk: Подробиці

en: Send
uk: Надіслати

en: Operator
uk: Оператор

en: Property
uk: Властивість

en: Port
uk: Порт

en: Scope
uk: Область

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Base URI
uk: Основний ресурс URI

en: Property Name
uk: Назва властивості

en: Segments
uk: Сегменти

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: Rules settings
uk: Налаштування правил

en: Maximum image dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Readonly
uk: Лише для читання
