Unomi Connect (1.0.2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Version
af: Weergawe

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Send
af: Stuur

en: Profile
af: Profiel
