Unomi Connect (1.0.2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Version
ast: Versión

en: Date
ast: Data

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Details
ast: Detalles

en: Send
ast: Unviar

en: Profile
ast: Perfil

en: Port
ast: Puertu
