Unomi Connect (1.0.2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Details
az: Detallar

en: Web services
az: Veb xidmətləri
