Unomi Connect (1.0.2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Details
be: Падрабязна

en: Send
be: Адаслаць

en: Profile
be: Профіль

en: Port
be: Порт

en: Web services
be: Вэб-службы
