Unomi Connect (1.0.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Version
bg: Версия

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Details
bg: Детайли

en: Send
bg: Изпрати

en: Profile
bg: Профил

en: Property
bg: Свойство

en: Port
bg: Порт

en: Web services
bg: Уеб услуги
