Unomi Connect (1.0.2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Version
bs: Verzija

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Details
bs: Detalji

en: Send
bs: Pošalji

en: Events
bs: Događaji

en: Profile
bs: Profil
