Unomi Connect (1.0.2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Version
cs: Verze

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Details
cs: Detaily

en: Send
cs: Poslat

en: Events
cs: Události

en: Operator
cs: Operátor

en: Profile
cs: Profil

en: Web services
cs: Webové služby

en: Maximum image dimensions
cs: Maximální rozměry obrázku

en: View profile
cs: Zobrazit profil
