Unomi Connect (1.0.2) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Details
cy: Manylion

en: Send
cy: Anfon

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Profile
cy: Proffil

en: TRUE
cy: GWIR

en: FALSE
cy: ANWIR
