Unomi Connect (1.0.2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Version
et: Versioon

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: #
et: nr

en: Conditions
et: Tingimused

en: Details
et: Üksikasjad

en: Send
et: Saada

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Profile
et: Profiil

en: Scope
et: Ulatus

en: Web services
et: Veebiteenused

en: View profile
et: Vaata profiili
