Unomi Connect (1.0.2) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Version
hu: Verzió

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Details
hu: Részletek

en: Send
hu: Küldés

en: Events
hu: Események

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Profile
hu: Profil

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Scope
hu: Hatókör

en: TRUE
hu: IGAZ

en: FALSE
hu: HAMIS

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Base URI
hu: Alap URI

en: Maximum image dimensions
hu: Legnagyobb képméret

en: View profile
hu: Profil megtekintése
