Unomi Connect (1.0.2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Version
ku: وەشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Port
ku: دەروازە
