Unomi Connect (1.0.2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз
