Unomi Connect (1.0.2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina
