Unomi Connect (1.0.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
