Unomi Connect (1.0.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Version
ne: संस्करण

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
