Unomi Connect (1.0.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Details
nn: Detaljar

en: Web services
nn: Nettjenester
