Unomi Connect (1.0.2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Conditions
oc: Condicions

en: Details
oc: Detalhs

en: Send
oc: Mandar

en: Events
oc: Eveniments

en: Profile
oc: Perfil

en: Property
oc: Proprietat

en: Port
oc: Pòrt

en: Web services
oc: Servicis Web
