Unomi Connect (1.0.2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Version
ru: Версия

en: Date
ru: Дата

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Page URL
ru: URL страницы

en: Conditions
ru: Условия

en: Details
ru: Подробности

en: Send
ru: Отправить

en: Events
ru: Мероприятия

en: Operator
ru: Оператор

en: Profile
ru: Профиль

en: Property
ru: Свойство

en: Port
ru: Порт

en: Scope
ru: Ограничение

en: TRUE
ru: ИСТИНА

en: FALSE
ru: ЛОЖЬ

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Remove one
ru: Удалить одну

en: Rules settings
ru: Настройка правил

en: Maximum image dimensions
ru: Максимальное разрешение изображения

en: View profile
ru: Просмотреть профиль
