Unomi Connect (1.0.2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Version
sq: Versioni

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Details
sq: Hollësi

en: Send
sq: Dërgo

en: Profile
sq: Profili

en: Web services
sq: Shërbimet web
