Unomi Connect (1.0.3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Version
fa: نسخه

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Details
fa: جزئیات

en: Send
fa: ارسال

en: Events
fa: رویدادها

en: Operator
fa: عملگر

en: Profile
fa: نمایه

en: Property
fa: ویژگی

en: Port
fa: درگاه

en: Last visit
fa: آخرین بازدید

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: View profile
fa: مشاهده مشخصات
