Unomi Connect (1.0.3) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: List
fr: Lister

en: Tags
fr: Étiquettes

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Details
fr: Détails

en: Send
fr: Envoyer

en: Events
fr: Évènements

en: Operator
fr: Opérateur

en: Profile
fr: Profil

en: Property
fr: Propriété

en: Scope
fr: Étendue

en: Last visit
fr: Dernière visite

en: Web services
fr: Services Web

en: No profiles found.
fr: Aucun profil trouvé.

en: Maximum image dimensions
fr: Dimensions maximales d'image

en: View profile
fr: Voir le profil

en: Readonly
fr: Lecture seule
