Unomi Connect (1.0.3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Version
lt: Versija

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: Events
lt: Įvykiai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Profile
lt: Profilis

en: Port
lt: Šliuzas

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį

en: Readonly
lt: Tik skaitymui
