Unomi Connect (1.0.3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Version
pl: Wersja

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Page URL
pl: URL strony

en: Conditions
pl: Warunki

en: Details
pl: Szczegóły

en: Send
pl: Wyślij

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Profile
pl: Profil

en: Property
pl: Właściwość

en: Scope
pl: Zasięg

en: TRUE
pl: PRAWDA

en: FALSE
pl: FAŁSZ

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: Web services
pl: Usługi web

en: Maximum image dimensions
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazków

en: View profile
pl: Pokaż profil
