Unomi Connect (1.0.3) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Version
te: సంచిక

en: Date
te: తేదీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Details
te: వివరాలు

en: Send
te: పంపించు
