Unomi Connect (1.0.3) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Version
ar: النسخة

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Conditions
ar: الشروط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Send
ar: أرسل

en: Events
ar: الفعاليات

en: Operator
ar: العامل

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Property
ar: الخاصية

en: Port
ar: منفذ

en: Last visit
ar: آخر زيارة

en: Web services
ar: خدمات الويب
