Unomi Connect (1.0.3) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Date
bn: তারিখ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Port
bn: পোর্ট

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
