Unomi Connect (1.0.3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Version
eo: Versio

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Details
eo: Detaloj

en: Send
eo: Sendu

en: Profile
eo: Profilo

en: Last visit
eo: Lasta vizito
