Unomi Connect (1.0.3) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: Version
es: Versión

en: Date
es: Fecha

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: #
es: Nº

en: Page URL
es: URL de página

en: Conditions
es: Condiciones

en: Details
es: Detalles

en: Send
es: Enviar

en: Events
es: Eventos

en: Operator
es: Operador

en: Profile
es: Perfil

en: Property
es: Propiedad

en: Port
es: Puerto

en: Scope
es: Ámbito

en: TRUE
es: VERDADERO

en: FALSE
es: FALSO

en: Last visit
es: Última visita

en: Web services
es: Servicios web

en: Maximum image dimensions
es: Dimensiones máximas de imagen

en: View profile
es: Ver perfil
