Unomi Connect (1.0.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Version
eu: Bertsioa

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Send
eu: Bidali

en: Events
eu: Gertaerak

en: Profile
eu: Profila

en: Port
eu: Ataka

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
