Unomi Connect (1.0.3) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Version
fi: Versio

en: Date
fi: Päivämäärä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Send
fi: Lähetä

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Operator
fi: Operaattori

en: Profile
fi: Profiili

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Port
fi: Portti

en: Scope
fi: Kohde

en: TRUE
fi: TOSI

en: FALSE
fi: EPÄTOSI

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Maximum image dimensions
fi: Kuvan mittasuhteiden enimmäisarvot

en: View profile
fi: Näytä profiili
