Unomi Connect (1.0.3) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Date
fy: Datum

en: Password
fy: Wachtwurd

en: View
fy: Besjen

en: Port
fy: Poarte
