Unomi Connect (1.0.3) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Conditions
gl: Condicións

en: Details
gl: Detalles

en: Send
gl: Enviar

en: Events
gl: Eventos

en: Operator
gl: Operador

en: Profile
gl: Perfil

en: Property
gl: Propiedade

en: Port
gl: Porto

en: TRUE
gl: VERDADEIRO

en: FALSE
gl: FALSO

en: Last visit
gl: Última visita

en: Web services
gl: Servizos web

en: View profile
gl: Ver perfil
