Unomi Connect (1.0.3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Version
he: גירסה

en: Date
he: תאריך

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Conditions
he: תנאים

en: Details
he: פרטים

en: Send
he: שלח

en: Events
he: אירועים

en: Operator
he: אופרטור

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Port
he: פורט

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: View profile
he: צפיה בפרופיל
