Unomi Connect (1.0.3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Version
hr: Inačica

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Details
hr: Detalji

en: Send
hr: Pošalji

en: Profile
hr: Profil

en: Property
hr: Svojstvo

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: Web services
hr: Mrežni servisi
