Unomi Connect (1.0.3) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Version
it: Versione

en: Date
it: Data

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Conditions
it: Condizioni

en: Details
it: Dettagli

en: Send
it: Invia

en: Operator
it: Operatore

en: Profile
it: Profilo

en: Property
it: Proprietà

en: Port
it: Porta

en: Scope
it: Portata

en: Last visit
it: Ultima visita

en: Web services
it: Web service

en: Rules settings
it: Impostazioni di Rules

en: View profile
it: Vedi il profilo
