Unomi Connect (1.0.3) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Version
ja: バージョン

en: Date
ja: 日付

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: #
ja: No.

en: Page URL
ja: ページ URL

en: Conditions
ja: 条件

en: Details
ja: 詳細

en: Send
ja: 送信

en: Events
ja: イベント

en: Operator
ja: オペレータ

en: Profile
ja: プロフィール

en: Property
ja: プロパティー

en: Port
ja: ポート

en: Scope
ja: スコープ

en: Last visit
ja: 前回の訪問

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Maximum image dimensions
ja: 画像の最大寸法

en: View profile
ja: プロフィールを表示
