Unomi Connect (1.0.3) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Version
ka: ვერსია

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Port
ka: პორტი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
