Unomi Connect (1.0.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Version
lv: Versija

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Send
lv: Sūtīt

en: Operator
lv: Operators

en: Port
lv: Ports

en: Web services
lv: Web servisi
