Unomi Connect (1.0.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Version
nl: Versie

en: Date
nl: Datum

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Send
nl: Versturen

en: Property
nl: Eigenschap

en: Port
nl: Poort

en: Scope
nl: Bereik

en: Web services
nl: Webservices

en: POST
nl: NA

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID

en: Maximum image dimensions
nl: Maximale afmetingen van de afbeelding

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Readonly
nl: Weergaveveld
