Unomi Connect (1.0.3) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Version
os: Верси

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
