Unomi Connect (1.0.3) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
