Unomi Connect (1.0.3) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Details
ps: سپړنې

en: Port
ps: درشل (پورټ)
