Unomi Connect (1.0.3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet
