Unomi Connect (1.0.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Version
sk: Verzia

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Send
sk: Odoslať

en: Operator
sk: Operátor

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Scope
sk: Rozsah

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: Web services
sk: Webové služby

en: Message should be at least 10 characters.
sk: Správa by mala mať aspoň 10 znakov.
