Unomi Connect (1.0.3) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Property
ta: பண்பு

en: Port
ta: துறை

en: Last visit
ta: கடைசி வருகை

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
