Unomi Connect (1.0.2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Version
tr: Sürüm

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Send
tr: Gönder

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Operator
tr: İşletmen

en: Profile
tr: Profil

en: Property
tr: Özellik

en: TRUE
tr: DOĞRU

en: FALSE
tr: YANLIŞ

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Maximum image dimensions
tr: En büyük görüntü boyutları

en: View profile
tr: Profili gör
