Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Response code
bo: ཕྱིར་ལན་གྱི་ཨང་རྟགས
