Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena
