Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
